Kuchnie

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Tu integruje się rodzina, tu też powstają potrawy, które budzą zachwyt domowników i zaproszonych gości. Trudno się dziwić, że bez względu na to, czy pomieszczenie kuchenne imponuje swoim rozmiarem, czy też jest niewielkie i trudne do ustawienia, dąży się do tego, aby było ono nie tylko funkcjonalne, ale również miłe dla oka. Nie zawsze jest to proste zadanie, wtedy jednak pomoc niesiemy My projektując i aranżując kuchnię według Twoich indywidualnych potrzeb.

Deluxedesign może pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale również kadrą pracowniczą, która lubi to, co robi. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaproponować kuchnie na wymiar, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustannie śledzimy nowe trendy i potrafimy zmienić niepozorne kuchnie w modne pomieszczenia, chętnie służymy więc radą i pomocą, gdy Klienci nie wiedzą, jakie meble wybrać, jak je ustawić i jak połączyć je z obowiązkowymi w każdej kuchni urządzeniami AGD.

Zawsze pamiętamy o tym, że naszym podstawowym zadaniem jest pomaganie Klientom w realizacji ich marzeń. Chętnie słuchamy więc o tym, jak oni sami wyobrażają sobie kuchnię i staramy się dostosować naszą ofertę tak, aby była jak najbliższa ich wyobrażeniom. Możemy przy tym manewrować zarówno rodzajami mebli, jak i ich kolorystyką. Projektowanie kuchni to zadanie, które realizujemy już od dawna, jesteśmy więc w stanie przygotować wraz z Klientem pomieszczenie, które będzie odpowiadało nie tylko warunkom panującym w domu lub mieszkaniu, ale również jego własnemu charakterowi.

Zawsze stawiamy na rozwiązania wysokiej jakości, uważamy bowiem, że kuchnie na zamówienie powinny przetrwać przez wiele lat niezmiennie budząc ten sam zachwyt. Jeśli Klient będzie chciał przystąpić do jej zmiany i ponownej aranżacji, nie będzie to spowodowane tym, że kuchnia okazała się niefunkcjonalna. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi projektami i przykładowymi aranżacjami.

Powrót do góry