Oświetlenie

Marzeniem każdego człowieka, jest ciepły, przyjazny dom, w którym można odpocząć, pobyć z najbliższymi, zrelaksować się.

Istotnym elementem w zakresie szeroko rozumianej aranżacji wnętrz jest oświetlenie, które nie tylko wpływa na estetykę lokalu mieszkalnego, ale nade wszystko pełni funkcję stricte praktyczną.

Estetyczna korekta

Dzięki plastycznym właściwościom światła, bez problemu można podkreślić zalety lub zniwelować wady poszczególnych pomieszczeń – np. optycznie poszerzyć małą i ciasną kuchnię, czy mały pokój.
Dostępne na rynku lampy zachwycają bogactwem wzorów i barwy światła, tworząc niebanalne efekty dekoracyjne, dostosowane do charakteru i funkcji danego pomieszczenia.

Świetlne szaleństwo

Lampy sufitowe, stojące, kinkiety, do tego szeroki wachlarz modeli i kolorów – nic dziwnego, że wiele osób ma problem w wyborem, efektem czego jest mnóstwo pytań, a nierzadko także wątpliwości.
Potencjalni nabywcy zastanawiają się nad modelem, wielkością i charakterem lamp, analizując styl poszczególnych pomieszczeń oraz własny gust. Nierzadko pojawiają się rodzinne narady i dyskusje. Właśnie w takiej sytuacji z pomocą przychodzi Deluxedesign – grupa pasjonatów, dla których aranżacja wnętrz to przede wszystkim przyjemność, nota bene, przynosząca wiele korzyści.

Indywidualne podejście

Niepodważalna zaletą Deluxedesign jest indywidualne podejście do Klienta. Naszym atutem jest doświadczenie, ponadto systematycznie śledzimy aktualne trendy w zakresie aranżacji wnętrz. Radzimy i wspieramy w wyborze, nasze propozycje potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagających Klientów.

Stawiamy przede wszystkim na rozwiązania wysokiej jakości, które nie tylko będą cieszyć oko i zapewniać optymalne oświetlenie, ale przez długie lata zachowają nienaganną estetykę i funkcjonalność.

Zachęcamy i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - nasi Klienci otrzymują w pakiecie zadowolenie i aranżacyjną unikalność.

Powrót do góry