Sufity napinane

Niebanalny i niepowtarzalny wystrój mieszkania, to marzenie wielu osób. Atrakcyjne dodatki designerskie to doskonały sposób, by podkreślić wyjątkowy charakter pomieszczenia, jego indywidualizm i estetyczną unikalność. Sufity napinane to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Innowacyjna technologia umożliwia nadanie każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktur, ale również kształtu sufitu.

Funkcjonalna estetyka sufitu napinanego

Sufit napinany jest odporny na przenoszenie drgań. Jest antyelektrostatyczny co oznacza że nie przyciąga kurzu i innych zanieczyszczeń. Jest równiez wodoodporny, chroni pomieszczenie przed zalaniem z góry oraz stanowi ochronę przeciwwilgotną. 

Nowocześnie lub w stylu retro

Poszukując niebanalnych inspiracji, warto skorzystać z fachowej pomocy. DeluxeDesign to grupa pasjonatów, którzy w przedmiotowym temacie czują się niczym przysłowiowa ryba w wodzie, oferując atrakcyjne elementy dekoracyjne, dzięki którym będzie można optymalnie zagospodarować przestrzeń mieszkalno-użytkową.

Atutem DeluxeDesign jest przede wszystkim kreatywność, elastyczność i bogate doświadczenie, dzięki czemu doskonale potrafimy zrozumieć potrzeby Klienta, bez względu na to, czy jest on zwolennikiem stylu retro, czy też stawia na nowoczesność i innowacyjność.

Oferujemy wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości, które mogą służyć i cieszyć oko przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, zapewniamy rzetelność, fachowość i pełne zadowolenie.

Powrót do góry